ВСЯ УКРАЇНА АПЛОДУЄ СТОЯЧИ! Верховна Рада прийняла надважливий закон, який змінить життя українців

Верховна Рада прийняла закон про житлово-комунальні послуги. Як передає кореспондент LIGA.net ,за закон про житлово-комунальні послуги N1581-д у другому читанні і в цілому проголосували 262 депутати.
Споживач за законом може відключатися від системи централізованого опалення і постачання гарячої води. У багатоквартирному будинку таке право має тільки колективний споживач.
Також споживач може розривати договір про надання комунальних послуг, попередивши про це виконавця За два місяці. Виконавець може припинити надання послуг у разі несплати і звертатися до
суду, якщо споживач порушує умови договору.

Ціни і тарифи встановлюються за домовленістю сторін, крім тих випадків, коли ціни і тарифи є регульованими. Перед голосуванням в документ було внесено уточнення, за яким пеня на борг за комунальні послуги не повинна нараховується, якщо є борг держави перед споживачами за субсидіями або виплаті зарплати бюджетникам.

Раніше компанія Київенерго Ріната Ахметова заявила, що з початку опалювального сезону в Києві (з16 жовтня) без опалення залишаються 7% будинків ЖБК та ОСББ і 6% відомчого житла. З 4790 адміністративних  будівель та об’єктів соціально-побутової сфери Києва тепло отримують лише 23.

Не краща ситуація з навчальними закладами, зокрема технікумами, університетами та ін. На початок листопада до централізованого опалення підключено всього дев’ять таких закладів з 203 (тільки 4,4% від загальної кількості). Основні труднощі забезпечення теплом будинків ЖБК та ОСББ пов’язані з великими боргами за тепло і відсутністю актів готовності до опалювального сезону.
Джерело

Загрузка...

Листопад 23, 2017