А ось це вже не жарти! Росія загрожуює депортувати 4 мільйони українців

Введення біометричного контролю на кордонах України Росія розцінює як введення візового режиму і, відповідно, має намір ввести відповідні заходи.

«Введення системи попередньої електронної реєстрації для громадян Росії, які в’їжджають на Україну, або так званого біометричного контролю – це, по суті справи, встановлення візового режиму між нашими країнами, і його« упаковка »принципового значення не має», – цитують «РИА Новости» першого заступника голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франца Клінцевіч. Чиновник не уточнює, які саме заходи будуть прийняті, але за його словами, якщо Київ зважився на введення подібних заходів, «наш борг попередити – відповідні кроки обов’язково підуть».

Зокрема, чиновник натякнув на депортацію мільйонів українців з території РФ. «Про це дуже непросто говорити, але вони певною мірою можуть торкнутися чотири мільйони українців, які працюють в Росії», – зазначив парламентарій.

Нагадаємо, 10 липня Президент України Петро Порошенко повідомив, що для громадян інших держав, які перетинають державний кордон України, буде введена процедура збору біометричних даних. Після засідання РНБО Олександр Турчинов оголосив, що не пізніше 1 січня 2018 Україна вводить біометричний контроль на кордонах, що стосується в першу чергу громадян Росії, які в’їжджають на територію України.

Джерело

 

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин