Безсоння? Притисни язик до піднебіння і ти не повіриш у результат!

Рваний ритм сучасного життя згубно позначається на якості нашого сну. Наше тіло не отримує належного рівня фізичних навантажень, через що організму ввечері складніше перебудуватися.

Картинки по запросу методика 4-7-8

Безсоння в наші дні стало чи не найпоширенішою хворобою. І навіть якщо проблеми зі сном і не носять систематичного характеру, кожному з нас не завадить знати трюк, який дозволить в лічені хвилини зануритися в царство Морфея.

Картинки по запросу методика 4-7-8

Для швидкого і міцного сну вчені радять дихати за методикою «4-7-8». Для цього доторкнися язиком до піднебіння. Зробивши видих, починай неспішно лічити про себе до восьми. На рахунок «чотири» зроби вдих, і затримай подих до рахунку «сім». На рахунок «вісім» видихай і починаймо знову.

Похожее изображение

Картинки по запросу методика 4-7-8

Похожее изображение

Вже через хвилину-другу ти відчуєш, що твоє тіло розслабляється, а серцебиття уповільнюється. Ще пару миттєвостей, і ти поринеш в сон…

Картинки по запросу методика 4-7-8

Крім того, є і вдосконалена методика дихання «4-7-8». Перед тим, як лягаєш спати, присядь на ліжко і випрями спину. Потім притисніть кінчик язика до піднебіння відразу за верхніми зубами. Язик  повинен залишатися в такому положенні протягом усієї вправи.

Похожее изображение

Тепер починай дихати по описаній вище методиці. При видиху тримай губи трубочкою і старайся видихати так, щоб повітря виходило зі свистом. Через хвилину, лягай в ліжко. Відтепер ти будеш спати міцно, як немовля!

Картинки по запросу методика 4-7-8

Цей простий трюк допоможе тобі раз і назавжди позбавиться від безсоння. І, звичайно ж, не забувай, що шкідливі звички і алкоголь, які зовсім не сприяють здоровому сну, так що постарайся вести здоровий спосіб життя!

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин