Били і грабували з обрізом в руках: Стало відомо про страшний злочин скандального народного депутата. Чому замовчуються ці факти?

Кримінальна відповідальність народних депутатів наштовхується на чималий опір їхніх колег по Верховній Раді, передає Корупція.Інфо

Так, парламент не давав згоди на зняття недоторканості з народного депутата Євгена Дейдея з фракції “Народний фронт”. Але є чимало доказів, які вказують на серйозні проблеми з законом у нардепа Дейдея в минулому.

Наприклад, 2 лютого 2011 року близько 23 години вечора, Ляховольський О.Ю. і Дейдей Є.С., в стані алкогольного спяніння, почали бити і грабувати випадкових перехожих. Дейдей взяв собі обріз мисливської рушниці, а Ляховольському передав газо-шумовий пістолет. Як встановили правоохоронці та суд, того вечора у пошуках легкої здобичі зловмисники скоїли три розбійні напади і заволоділи чужим майном сімох людей.

Аж у липні 2011 року до Суворовського районного суду міста Одеси надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Дейдея у скоєнні злочину. У залі суду чоловіки визнали свою провину. За розбій і незаконне поводження зі зброєю і Дейдея, і Ляховольського звільнили від покарання із випробувальним терміном на три роки.

27 червня 2014 року за 4 місяці до парламенстьких виборів Дейдей оскаржив рішення суду. У вересні того ж року Апеляційний суд Одеської області справу закрив і відправив на новий розгляд. Судимість Дейдея скасували за місяць до позачергових виборів парламенту. Потім її знову направили на додатковий розгляд в Одеській місцевій прокуратурі №3, який триває вже три роки.

Чому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ігнорує інформацію про судимість народного обранця – дивіться у програмі журналістських розслідувань “Слідство.Інфо”.

 

Загрузка...

Жовтень 13, 2017