БЛИСКАВКА! План Маршалла для України перейшов до дій! Це означає що відтепер всі події будуть розгортатися згідно…

План економічної допомоги для України і українців переходить від політичних розмов до конкретних дій. Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив екс-прем’єр Литви, депутат литовського Сейму Андрюс Кубілюс.

“Я навіть не сподівався що так швидко все буде просуватися, тобто ми вже переходимо від загальної політичної розмови про цей план до конкретики, то хто буде розробляти ті чи інші проекти”, – заявив політик.

За його словами, група литовських і українських депутатів спільно побувала нещодавно у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі, де провела інтенсивні переговори з політиками і представниками фінансових інститутів.

“У Брюсселі ми настільки просунулися вперед в цьому плані, що почали обговорювати конкретні організаційні питання. Наприклад, хто буде описувати конкретні механізми допомоги, який мандат повинен отримати Єврокомісія і Європейський інвестиційний банк для того, щоб на своєму рівні працювати над цим планом, що повинен задекларувати Європарламент перед самітом “Східного партнерства”, який відбудеться в листопаді “, – підкреслив екс -прем’єр Литви.

Він зазначив, що ініціативна група намагається використовувати досвід Німеччини 1947 року, коли гроші, які виділялися з “планом Маршала”, зосереджувалися, зокрема, в банку KfW (німецький державний банк, заснований в 1948 році як складова частина “Плану Маршалла” – ред .).

“Мова йде про те, щоб конкретна фінансова організація, яка отримає фінанси від ЄІБ або від інших фінансових установ, змогла надавати ці гроші як кредити малому і середньому бізнесу на набагато кращих умовах порівняно з тими, які зараз є в Україні”, – констатував Кубілюс.

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин