Бойовики хотіли влаштувати ЗСУ справжнє пекло, але снайпер вдало влучив і …

Українські армійці на Світлодарській дузі ліквідували штурмову групу. Одного бойовика знешкодив снайпер, ще 2-х ліквідували згодом.

Зазнали втрат терористичні угрупування і в районі Батманівки Донецької області. Двоє найманців підірвались на своїй же міні. Загалом за добу у штабі нарахували 15 атак терористів, унаслідок боїв 4 армійця зазнали поранень повідомляє Факти

Немає тиші і на околицях Горлівки. Окупанти провокують обстрілами позицій, а часом і житлових кварталів. Однак українські військові на це не відповідають. А ворога називають ордою і зневажають.

Військовослужбовець ЗСУ Русік розповідає, що окупанти застосовували підствольні гранатомети. На щастя, нашим військовим шкоди не заподіяли.

Цієї ночі підібратися до наших позицій спробували диверсанти. Однак невдало, кулеметна черга змусила їх повернутися. Так само невдало ворог нещодавно намагався бодай на трохи просунутися вперед.

Спроби були неодноразові, але армійці давали гідну відсіч. Кремлівські найманці, втім, намагаються домовитися з нашими військовими.

Військовослужбовець Грек каже, що бойовики пропонували їм приєднатися, однак армійці відповідають, що Україна єдина, і відсікають всі провокації.

До слова, бойовики обстріляли околиці Красногорівки.

 

 

Загрузка...

Жовтень 12, 2017