ВЕЛИКА ІМПЕРІЯ РОЗВАЛЮЄТЬСЯ НА ОЧАХ ПУТІНА: в Москві в шоці від рішення України

Війна на сході країни йде відразу за кількома напрямками: військовому, економічному, дипломатичному, енергетичному. Зараз бойовики активізують свою діяльність, тому що дипломатично Росія програє. У Києві пройшов «безпекову форум», де фактично країни Балтії, Польщі, України підтвердили свій намір створити коаліцію проти російської агресії, на даному етапі країни перейшли від декларацій до відкритої риторики. У Москві в люті від такого рішення. Про це в ефірі одного з каналів сказав блогер Кирилл Сазонов.

«З НАТО дуже цікава ситуація. Всі ми пам’ятаємо, як Яценюк запропонував розвивати такий формат, як «НАТО +», тобто Україна не член НАТО, але його найближчий партнер з повним переозброєнням. У Росії не залишається аргументів, з цього залишається тільки стріляти

Також Кирило Сазонов висловив думку, що помиляється той, хто вважає, що, лідери бойовиків вже сидять на валізах і готові втекти в Росію. За словами Сазонова, для бойовиків в Росію шлях закритий, не дарма в «ДНР» влаштували показове хода «народної армії ДНР». Це робиться для того, щоб коли Україна відновить контроль на окупованій частиною Донбасу, перед Києвом постало питання – амністувати всіх або всіх садити. «Все це говорить про те, що Кремлю цікаво залишити цю« бомбу »в Україні, їм не цікаво забирати бойовиків», – зазначив блогер.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин