Відомий шоумен розгромив “Сватів” та їх автора

Актор не дивиться серіал та радить це й іншим українцям

Популярний український письменник та ноумен жорстко пройшовся по серіалу “Свати” та творчості Студії “Квартал 95”. Продукт українських гумористів, на думку Антіна Мухарського, прививає “комплекс малоросійства” .

За словами шоумена, Зеленський своїми висловлюваннями принижує українську мову та культуру, – пише Обозреватель.

“У заяві Зеленського звучало таке принизливе ставлення до української мови, і це зневага до всього українського. І в їх гуморі, і ці шароварні персонажі, такі тупі х*хли, які висміюються. Я б подивився, як єврейська діаспора відреагувала на жарти про євреїв. Безумовно піднявся б скандал. А х*хли це “зглатують”, і малороси це “зглатують”, і іржуть самі над собою. Дебілізація суспільства набула дуже високий рівень”, – говорить Мухарський.

Звісно ж, як наголосив Антін, заяви з приводу “Сватів” з уст Зеленського мають право звучати, однак Мухарський не вважає гумориста за авторитета на українській сцені.

“Але хочу сказати, що репутація актора у нас дуже розмита. Безумовно,” 95 Квартал “має свою чітко сформовану аудиторію, яку я визначаю малоросійської”, – підкреслив письменник.

А от щодо самого серіалу, то Мухарський дав чітко зрозуміти свою позицію, він вважає цей продукт низькосортним, направленим на експорт до Росії.

“Не можу дивитися “Свати”. Я його визначаю, як один із проявів жлобологіі. Персонажі, які там працюють, мають на меті популяризацію пострадянських, трохи бидляческіх форм поведінки, стосунків у сім’ї. Там використовуються відверті ідентифікатори російського простору, який робить цей серіал експортним варіантом для РФ. Все це прекрасно розуміють”, – підкреслив він.

Нагадаємо, СБУ заборонила в’їзд на територію України герою “Сватів”, актору Федору Добронравову. Згодом спалахнув скандал і навколо заборони самого серіалу.

Дивіться коментар Мухарського з приводу “Сватів”

Знай.ua

Загрузка...

Грудень 6, 2017