Від такого можна і свідомість втратити!!! Луценко призначив нового військового прокурора сил АТО, ви точно здивуєтеся

Військовим прокурором сил АТО став 42-річний Олег Цицак, який раніше був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону

Генеральний прокурор Юрій Луценко призначив військовим прокурором сил антитерористичної операції Олега Ціцака. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

У четвер Луценко в Краматорську представив Ціцака колективу. Під час представлення Луценко охарактеризував новопризначеного прокурора як дієвого і активного керівника і висловив упевненість в його здатності правильно організувати роботу.

Серед основних завдань Луценко назвав прискорення реалізації закону про амністію і завершення його виконання до кінця жовтня.

42-річний Цицак народився в Мукачево Закарпатської області. З червня 2015 обіймав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України, з липня по серпень цього ж року тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону Південного регіону, після цього був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону.

Джерело

Загрузка...

Вересень 21, 2017