Депутати б’ють на сполох: Підписано закон, який покликаний вбити Україну

У Комітеті Ради підтримали законопроект, який надає повноваження президенту комплектувати НКРЕКУ.

Комітет Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу підтримав законопроект №7342-1, який дозволяє президенту самостійно доукомплектувати Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Про це народний депутат Вікторія  Войціцький  написала на Facebook.

Згідно з проектом закону, президент отримає повноваження комплектувати НКРЕКУ на термін не більше трьох місяців.

У той же час Войціцький зазначила, що разом з народним депутатом Олексієм  Рябчин  зареєструвала альтернативний законопроект з майже ідентичним текстом.

За її словами, проект закону надавав повноваження президенту щодо формування складу регулятора і покладав всю відповідальність за встановлення тарифів на главу держави.

«Це була провокація. Ми чекали альтернативний конструктивний і зважений варіант рішення від команди президента, який фактично своєю бездіяльністю довів ситуацію з регулятором до абсурду і наблизив всю країну до енергетичного колапсу », – написала нардеп.

Вона додала, що вчора разом з Рябчин відкликала їх законопроект для того, щоб Комітет з паливно-енергетичного комплексу розглянув більш адекватний законопроект про НКРЕКУ.

«Але, як ми і очікували, цього не сталося. Бажання президента продовжувати в ручному режимі керувати рішеннями регулятора виявилося дуже сильним. Сьогодні вранці раптово з’явився ще один законопроект від представника БПП і «Оппоблока» – дзеркальна копія нашого, тільки з меншим терміном «додаткових» повноважень президента. Маски зірвано. Реальні наміри розкриті і підтверджені », – резюмувала Войціцький.

Уже з 2018 року платіжки виростуть мінімум на 20%, а вся країна буде повинна Порошенко.

Джерело

Загрузка...

Грудень 7, 2017