Депутати підняли собі зарплату! В цей самий час протестують медики та педагоги, які по три місяці не бачили грошей (Відео)

Буквально годину тому депутати з пропорошенківської більшості підняли собі зарплату. Приблизно в цей самий час на Закарпатті протестували медики і педагоги, які по три місяці не бачили грошей.

Коли уже нарешті ця бандитсько-злодійська влада буде мати хоча би трохи співчуття до простих людей? Хіба вони не розуміють, що в період, коли люди цілими сім’ями виїжджають за кордон, працювати в українській школі за копійки – це майже подвиг. І ці люди, як мінімум, заслуговують на те, щоб хоча би вчасно отримувати свою, не саму високу і далеку від депутатської, заробітну плату

 

Деталі протесту з місця подій

За дуже приблизними підрахунками, в акції взяли участь близько 50-80 людей. Як вдалося уточнити Mukachevo.net, це працівники освітньої та медичної сфери Воловеччини, які кілька місяців сидять без зарплати.

Водночас, запрлату затримують також і в інших районах краю, зокрема у Хустському, Виноградівському, Тячівському та інших районах. Під удар потрапили медики та освітяни, а також технічні працівники шкіл.

Учасники акції окрім українського прапору тримали в руках плакати з вимогами виплатити заборгованість. Протестувальники вимагали зустрічі з представниками влади.

Причина протесту

Проблема виникла уже доволі давно, і вона пов’язана з урядовими дотаціями на область. Їх уряд начебто перерахував для Закарпаття ще у 20-х числах листопада і обласна рада навіть встигла ці дотації на сесії 30 листопада перерозподілити своїм рішенням між районами. Йдеться про 31 мільйон медичної субвенції та 47 мільйонів стабілізаційної дотації.

Однак, як розповіли Mukachevo.net депутати облради та працівники РДА, фактично ці гроші були перераховані та розподілені лише на папері. Реально на рахунки вони не зайшли досі, й за попередніми прогнозами можливо з’являться лише наступного тижня.

Підсумок

Близько 20:00 після спілкування протестувальників з головою Воловецької РДА Валентиною Роговою було ухвалено рішення про завершення протесту та перекриття траси Київ – Чоп до 17:00 понеділка, 11 грудня. Чиновниця пообіцяла, що до того часу заборгованість буде погашена, а також запевнила протестувальників, що ні на кого з учасників не буде вчинятися тиск, про який на заявляли учасники акції.

Джерело

Загрузка...

Грудень 7, 2017