“Діти щиро говорять про ненависть до України і вірять, що ВСУ” виріже “все російськомовне населення окупованого Донбасу”, – військовий психолог про методи зомбування Кремля в ОРДЛО 

Ефективна пропаганда Кремля домоглася того, що діти на тимчасово окупованій бойовиками території Донбасу щиро ненавидять Україну і вважають, що “хунта” їх обстрілює, а “карателі” ЗСУ скоро виріжуть все мирне населення ОРДЛО. Про це розповів військовий психолог Андрій Козінчук. Він підкреслює, що в вуха дітям вкладають те, що вигідно пропагандистам, зомбування відбувається професійно. А оскільки у багатьох дітей немає свободи вибору ЗМІ і у них батьки – страшенні “ватники”, то навіть найменші можуть сказати про те, що ненавидять країну, громадянами якої є. “Вони отримують інформацію вибірково: ту, яка вигідна. Інформацію про те, що тут їдять російськомовних дітей і ґвалтують бабусь, але самий радикальний теза, що наші Збройні сили знищують мирне російськомовне населення Донбасу. Вони люто ненавидять, не тому що це саме Україна, а тому що їм дають таку інформацію “, – заявив експерт.

За його словами, інформаційне поле в окупованому  Донбасі працює за принципом ефекту від наркотику: якщо вам дали якусь новину, то наступна новина повинна бути яскравіше, гостріше. Раніше повідомлялося про те, що для більшості випускників шкіл – 2017 окупованого Донбасу, російські дипломи – ніщо, тому вони відразу після закінчення школи  виїхали в мирну Україну , де стали студентами легітимних і гідних українських вузів.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин