ЕКСКЛЮЗИВ: Марчук анонсував початок серйозних змін в світовій політиці безпеки. ВІД ТОГО, ЩО ВІН РОЗПОВІДАЄ – СТАЄ МОТОРОШНО…

Чогось саме цієї ночі і саме тут у Мінську мені привиділось, що Сполучені Штати Америки розпочали другу фазу своєї гібридної участі в реалізації своїх зобов’язань по Будапештському меморандуму відносно України.

Щоденний моніторинг Росії і США чогось навіяв мені таку візію. Останні конкретні рішення США глобального характеру і запущений могутній механізм по їх реалізації – це крутий розворт у всій світовій політиці безпекового характеру. Коли на сайті Конгресу США з’явився
оригінальний текст тих самих санкцій по відношенню до Росії, Ірану і Північної Кореї і коли я дочитав його до кінця у мене вже тоді з’явилось відчуття, що починаеться важливий етап в світовій безпековій ситуації.

Оскільки в мене чимало ФБ-френдів володіють англійською, я зразу ж розмістив текст цього Закону на своїй сторінці з пропозицією його обговорення. Хоча думалось і так, що Закон то і хороший але яка буде його реалізація. Ну а потім події все більш і більше підводили мене до такої несподіваної візії. Завтра важкий преговорний раунд по війні на Донбасі, а післязавтра День незалежності.

Тому заглиблюся в самоаналіз днів через два. Але чує моя душа, що розпочинається
сер’йозні зміни у світовій політиці безпеки і вони дуже важливі для України. І як цим грамотно розпорядитися….

Джерело: Yevgenij Marchuk / Facebook

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!