Користувачі соц.мереж практично безсмертні

Терміново виправляйтесь, бо соцмережі, як виявили дослідники зі Сполучених Штатів Америки, сприяють утворенню і зміцненню соціальних зв’язків, які, в свою чергу, ведуть до збільшення тривалості життя. Матеріал, присвячений дослідженню, з’явився на сторінках видання Proceedings of the National Academy of Sciences.

Автори наукової роботи – співробітники Каліфорнійського університету, протягом декількох місяців уважно стежили за декількома мільйонами жителів США, частина з яких була зареєстрована в соцмережі Facebook. Люди, що потрапили під погляд дослідників, народилися в 1945-1989 роках.

Загалом, якщо коротко – то навіть сам по собі факт реєстрації в FB, як показує статистика, зменшує ризик передчасної смерті на цілих дванадцять відсотків.

А ті користувачі Facebook, які не просто зареєстровані в соцмережі, а користуються нею активно, знаходячи на просторах сервісу, наприклад, нових друзів, живуть набагато довше, ніж інші люди.

Деякі експерти вважають, що дослідження лише відображає простий факт, який полягає в тому, що довше живуть здорові люди, які привабливі для інших, внаслідок чого і обзаводяться великою кількістю контактів в соцмережах.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин