ЛЮДЯМ НАБРИДЛО ЗНУЩАННЯ І ЯКЩО ВОНИ ВИЙДУТЬ – БУДЕ ДУЖЕ СТРАШНО! Новий Майдан знесе все на своєму шляху … (ВІДЕО)

Таку думку висловив український психіатр, дисидент і колишній політв’язень Семен Глузман в інтерв’ю «апостроф».

Він розповів, що вважав українців, з якими зустрічався під час перебування в брежнєвських таборах фферментом опору влади.

«Коли був перший Майдан, я вирішив, що це підтвердження мого відчуття, що тут є фермент опору. З другим Майданом я знову вирішив, що це так – тому їм довелося так страшно придушити цей опір. А тепер я розумію вже, що якщо щось станеться, то це буде дуже страшно. І це не матиме відношення до опору. Це буде страшно, і я не хочу про це говорити », – заявив Глузман.

За його словами, влада намагається лікувати опір українців.

«Ми згасли, тому що більшість з нас живе в рамках якогось спеціально інспірованого страху перед державою. Ось взяти, наприклад, субсидії – це ж дуже страшна річ. Кожна людина, яка отримує субсидії, вже не піде нікуди, ні на який Майдан », – зазначив психіатр.

Але не через страх, а від залежності від влади.

«Це ментальність українця: спалахнемо, підемо, захистимо таких же, як ми, а потім все по-новому», – додав Глузман.

Він також контстіровал, що ті люди, які могли стати «гнітом» нового життя в нашій країні виїжджають.

Варто зазначити, що про 3 Майдану в Україні заговорив і екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

За його прогнозами, нинішнім баригам при владі які обдурили цілу націю на 2 Майдані, залишилося дуже недовго:

На цьому відео – страх. Страх бариг, які відчувають, що їх дні у годівниці полічені.

Так РОЗПОЧАВ  свій пост у Фейсбуці екс-президент Грузії і екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі в Фейсбуці, запропонувавши 1-хвилинне відео з сьогоднішнього засідання Верховної Ради (а далі повний текст повідомлення):

 Днями вся фракція БПП вийшла до трибуни в Раді, щоб нахабно брехати про те, що вчора їх не пускали голосувати. Вони вже забули, що вчора активісти цілий день, не дивлячись на зливу, блокували всі виходи з Ради, щоб змусити їх працювати!

Вони називають протестувальників провокаторами і загрозою для стабільності – це правда. Ми – реальна загроза для їх договірних і междусобойчика! Вони бояться, і правильно роблять, тому що коли ми приведемо до влади новий політичний клас, їм доведеться відповісти за всі свої злочини!

Зараз вони відчайдушно чіпляються за владу, намагаються нацькувати на нас своїх ланцюгових псів з СБУ, всіляко дискредитувати нас через свої кишенькові ЗМІ, називають нас «фриками» і «бидлом». Що ж, все це вже було, це – агонія і страх злодіїв, значить ми все робимо правильно, ми на правильному шляху!

На нашому боці правда і народ України! Вчора ми показали, що нас багато, що ми готові боротися, і будемо битися за майбутнє України до повної перемоги!

Про те, що Україна котиться до Майдану заявив сьогодні і відомий український журналіст Айдер Муждабаєв:

На мій погляд, румунський “антикорупційний Майдан” для України – це сигнал. В першу чергу – сигнал для вітчизняних корупціонерів. Навіть якщо вони його поки не сприйняли, що не приміряли на себе.

Господа нехороші, я не політолог, але тут це і не потрібно, і можете уточнити у них (у тих, кому ви не платите). Справа ось в чому. Це тільки здається, що Румунія далеко, що немає прямих аналогій, а ви хитріше, ніж тамтешні. Ви не хитріший, а нахабніше і безкарно. Але, як відомо з класики, п’янке повітря свободи зіграв з Іполитом Матвійовичем злий жарт (с).

З вашої очманіло корупцією (якщо порівняти її з румунською, то там її фактично немає), насправді пора кінчати. Ще пограбувати батьківщину в війну, адже начебто поки з рук сходить, – і не встигнете озирнутися, як в один прекрасний день вас просто не стане; деяких, можливо, фізично. Може, вам погано видно, але народ на вас дуже і дуже злий. Спілкуючись з різними людьми, від ветеранів АТО до театральної інтелігенції, можу доповісти. Цей народ виходив на Майдан, загартований війною і не завжди беззбройний. І якщо у вас незабаром щось всередині не клацне, подаватися не буде інстинкт самозбереження, то може вистачити який-небудь непередбачуваною іскри, яка виведе людей з себе.

Це не страшилки і не зрадофантазіі. Якщо вийти з привладних космосу, скасувати послугу “політолог за викликом”, то можна помітити, що критична маса зла на корупцію вже накопичилася. Пар саме тут найсильніше підпирає кришку. Корупція багатьма активними українцями сприймається як глухий кут, в який вперлося, ні більше ні менше, майбутнє країни. А багатьма – взагалі як державна зрада.

Господа корупціонери! Всього не вкрадеш і не понесеш. Ні вам смерть, ні Україні потрясіння не потрібні. Подумайте про це на комфортом дозвіллі під відео з Бухареста.

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин