НАЗВАНА НАСТУПНА ОБЛАСТЬ: Готуйтеся до нових кіборгів, буде “сепаратистський” бунт

Стало відомо про можливе сепаратистському заколоті на Закарпатті, організатором якого виступає Угорщина

Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович.

“Дії угорського уряду отримали всі ознаки спецоперації з організації заколоту. Нам послідовно і наполегливо створюють другий Донбас – але на цей раз наші улюблені «еуропейці»”, – стверджує він.

Як відомо «День самовизначення Закарпаття» призначений на 13 жовтня, а в Києві якраз намічені на ці дні – «Народні віче проти злочинної влади» на Майдані – на 14 і 17 жовтня.

На думку Арестовича, тепер конфлікт, який виріс із закону про освіту, перетворився на конфлікт України з країною ЄС і НАТО.

“Може відразу готуватися до кіборгів Ужгородського аеропорту та санкцій ЄС проти кривавої Київської хунти?” – припускає експерт.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту в Будапешт в зв’язку з інформацією про наміри провести акцію “Самовизначення для Закарпаття”.

  

Як вже повідомляла Politeka, Угорщина, фактично, оголосила Україні дипломатичну війну.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Угорщини Петер Сиярто під час візиту до Ужгорода заявив, що на наступному засіданні Ради ЄС його країна буде ініціювати перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС через закон про освіту.

Джерело: Politeka

Загрузка...
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!