НАРЕШТІ ХОРОШІ НОВИНИ! ПОЛТОРАК СЬОГОДНІ ЗРОБИВ ГУЧНУ ЗАЯВУ! Такого в Україні ще ніколи не було….

Такого ще ніколи не було: 4,5 тисячі військовослужбовців, нові зразки техніки, війська НАТО – в Міноброни розповіли, як Україна відсвяткує День незалежності

У параді з нагоди 26-річчя незалежності України візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців, серед яких будуть іноземні гості – представники армій деяких країн НАТО і держав-партнерів України. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак.

За його словами, в цей день понад 200 військовослужбовців, які в різний час брали участь в бойових діях в зоні проведення АТО, отримають державні нагороди за особливу мужність і героїзм. Крім того, Україна представить сучасні зразки військової техніки. Зокрема, нові системи залпового вогню, бронетехніку, засоби розвідки і зв’язку.

“В цілому буде виставлено понад 70 одиниць техніки, з них 25 одиниць – це абсолютно нові зразки техніки, розроблені на наших заводах Оборонно-промислового комплексу, інші – модернізована техніка”, – зазначив міністр. Також він підкреслив, що на урочистих заходах буде продемонстрований варіант нової форми роти почесної варти.

Загрузка...

One thought on “НАРЕШТІ ХОРОШІ НОВИНИ! ПОЛТОРАК СЬОГОДНІ ЗРОБИВ ГУЧНУ ЗАЯВУ! Такого в Україні ще ніколи не було….

  • Серпень 17, 2017 at 19:24
    Permalink

    А що хочете цим доказати ?ЗНОВУ ПРОКУТИТИ КУЧУ ГРОШЕЙ які можно було використувати на щось розумніше!

Comments are closed.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!