Неймовірно!!!! Тимошенко не втрималась і розповіла правду, яку від нас приховували (ВІДЕО)

Лідер партії Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» та народний депутат Юлія Тимошенко заявила, що насправді заплановане підвищення мінімальної зарплати є обманом для українців.

Новину повідомляє «Преса України».

Про це Тимошенко заявила в прямому ефірі програми «Шустер LIVE». За словами політика, «мінімалка» має дорівнювати мінімальному прожитковому мінімуму. А урядовці не вираховуючи нічого, в ручному режимі підвищили зарплатню людям.

«Мінімальна зарплата 3200 – обман. Мінімальна зарплата повинна дорівнювати мінімальному прожитковому мінімуму розрахованому за споживчим кошиком. Вони в законі спеціально прописали не 3200, а 1600 – щоб не було великого росту всієї тарифної сітки, і в ручному режимі підтягнули тих, хто отримає найменше. Так прибиральниця буде отримувати 3200. Але і інженер буде отримувати ледь більше – десь 3600», – зазначила Тимошенко.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів ініціював збільшення мінімальної плати у два рази. З 1 січня 2017 року вона становитиме 3200 гривень. Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що нова мінімальна зарплата, яка складатиме 3200 гривень, була розрахована на основі фактичного прожиткового мінімуму, виходячи з закону з оплати праці.

Загрузка...

Листопад 23, 2017