Нова скандальна антиукраїнська заява Добкіна обурила українців. Ви тільки подивіться, що він ляпнув

Парламентар хотів висміяти українських письменників, але в підсумку підняв на сміх власну дурість

Депутат від “Опозиційного блоку” Михайло Добкін не дуже розбирається в сучасній українській літературі. І своє незнання вирішив виставити разом з ганебними висловлюваннями.

Незвичайне обурення у опоблоківця викликала новина про те, що відомі українські літератори і журналісти стали послами доброї волі ООН.

Виявилося, що ні сам Михайло Добкін, і ніхто з його оточення не знають хто такі Лариса Денисенко, Мар’яна Савка та Любко Дереш. Тому екс-регіонал вирішив обізвати їх “грантоїдами”.

“Чергові дві грантоїдки поїдуть витрачати “зароблені чесною працею” гранти і з ними “культовий рифмогей”, що втілює толерантність до рим в Україні! Несправедливо! Не за це молодь на площах скакала”, – написав Михайло Добкін.

В коментарях йому вказали на те, що перед тим, як таке писати, варто було б ознайомитися з їх творчістю. І взагалі більше читати. А екс-регіонал Ельбрус Тадеєв теж, ймовірно, вирішив, що хизуватися власною безграмотністю – це гумор, і припустив, що згадані культурні діячі “вигадані персонажі”.

 

Джерело

Загрузка...

Вересень 10, 2017