Регіну Тодоренко примусили публічно вибачитися! Як це було …

Телеведуча виправдалася після фінансового скандалу навколо «Орла і Решки».

Зірка шоу «Орел і Решка» Регіна Тодоренко публічно виправдалася після гучного скандалу, який вибухнув напередодні. Керівництво телеканалу «П’ятниця!» оголосило про те, що телеведучої загрожує значний штраф і, можливо, звільнення. Причиною стало інтерв’ю Регіни, яка «розсекретила» бюджет кожної програми, зазначивши, що глядачів вводять в оману необмеженим лімітом «золотої карти», так як кожна передача знімається в умовах жорстко обмеженого бюджету, передає Ukr.Media.

На наступний день Тодоренко опублікувала заяву у відповідь.

«Хлопці, скільки людей, стільки й думок. Кожен з нас може помилитися, щось додумати, вирвати з контексту, особливо це стосується ЗМІ. Я не є продюсером проекту і не знаю, як формуються бюджети, — розповіла Регіна. — В моїх руках золота картка, яка дає мені величезні можливості. Навіть ведучі не знають, скільки на ній грошей.

Нещодавно в Новосибірську я давала інтерв’ю про те, як працює наша золота карта, про те, що це символ багатства, і ті люди, у яких вона є, можуть дозволити собі абсолютно ВСЕ! У деяких, повторюся, в деяких випадках дійсно бувають моменти, коли доводиться дуже швидко знімати в готелях або ресторанах, тому що за один день нам треба побувати в 10 місцях одночасно. Ми просто фізично не встигаємо пожити в кльових номерах, а дуже хочеться, але терміни зйомок надто стислі. Адже У нас є лише один вікенд».

Регіна підкреслила, що, будучи «обличчям» проекту «Орел і Решка», вона ніколи не одягає корони і відчуває себе членом команди.

«Наша велика команда створює чари, і я пишаюся, що я є частиною цієї команди. Але всіх організаційних моментів я знати не можу, а можу тільки припускати, як наші трудяги-продюсери шукають цікаві локації, розваги і на яких умовах домовляються, — сказала Тодоренко. — Я приношу свої вибачення всій команді #ОрелиРешка, каналу П’ЯТНИЦЯ, каналу ІНТЕР за те , що дезінформувала шанувальників».

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!