РОЗГНІВАНИЙ ПОЛТОРАК ЩОЙНО ЗВЕРНУВСЯ ДО ВСІХ “ДИВАННИХ ЕКСПЕРТІВ” З ЖОРСТКОЮ ЗАЯВОЮ І ПОВІДОМИВ, ЩО…

Всі «диванні експерти», які є критиками ідеї проведення у Києві параду на честь Дня незалежності, повинні вступити до лав ЗСУ. Як передає replyua.net з посиланням на «112.Україна», таку точку зору представникам ЗМІ оприлюднив глава Міністерства оборони України Степан Полторак під час проведення репетиції параду. Зокрема, у відповідь на запитання стосовно того, що деякі українські громадяни негативно ставляться до проведення параду в Україні в той час, як на Донбасі продовжується війна, Полтрак сказав, що такий підхід «диванних героїв» його дуже дивує.

«Я запрошую всіх до Збройних Сил, аби вони побули разом з усіма військовими, представниками Збройних Сил, причому і в районі проведення АТО, і на полігонах, і в класах, а також там, де є ризик для життя», – наголосив міністр. Полторак при цьому додав, що у тій чи іншій державі саме свято незалежності є одним із її головних елементів.

«Основий елемент цієї незалежності і її гарант – це Збройні Сили України», – сказав Полторак додавши, що у представників ЗСУ в це свято є повне право пройти по центральній вулиці країни. Як відомо, місцем проведення першої спільної репетиції Нацгвардії та інших силових структур до Дня незалежності став авіазавод імені Антонова.

One thought on “РОЗГНІВАНИЙ ПОЛТОРАК ЩОЙНО ЗВЕРНУВСЯ ДО ВСІХ “ДИВАННИХ ЕКСПЕРТІВ” З ЖОРСТКОЮ ЗАЯВОЮ І ПОВІДОМИВ, ЩО…

  • Серпень 7, 2017 at 12:35
    Permalink

    пошёл бы ты сам в АТО. урод, моралити он ещё будет читать. ты зарплату за наше бабло получаешь

Comments are closed.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!