СВІТОВА СЕНСАЦІЯ! ЗАХІД ОГОЛОСИВ СВІЙ ВИБІР: Саакашвілі Прем’єр, Тимошенко Президент

Західні політики вважають, що екс-президент Грузії, колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі стане прем’єр-міністром України.

Про це напередодні ввечері  повідомив  «Апостроф» з посиланням на джерело в європейських дипломатичних колах.

Співрозмовник зазначив, що Європа знаходиться в подиві з приводу ситуації зі спробою затримання Саакашвілі, адже ніхто не вірив, що влада піде на такий крок.

Крім того, як розповіли джерела видання в дипломатичних колах в Брюсселі, головним в розмовах з президентом України на полях саміту було слово «корупція». Саме на це звертали увагу Порошенко керівники ЄС, з якими він спілкувався.

Також на Заході активно обговорюється питання про те, чи зможе хтось з українських політиків скласти конкуренцію Петру Порошенко на виборах президента.

«Порошенко вже ніхто не вірить з партнерів в Євросоюзі», – говорить джерело.

В Євросоюзі готові підтримати в цьому питанні Юлію Тимошенко. А ось Саакашвілі на Заході серйозно розглядають як ймовірного українського прем’єра.

«Його вважають людиною, здатним растрясти нашу закостенілу політичну систему і побороти корупцію», – відзначило джерело.

За його словами, на Заході досі розглядають колишнього президента Грузії як вмілого реформатора і сподіваються, що він ще знайде своє місце в українській політиці.

Таким чином, щоб Порошенко вже не робив він приречений і в цю пастку він загнав себе сам. Жадібність, корупція, злочини проти власного народу, нажива на армії і війні, постійна брехня згуртували проти олігарха не тільки західних а й українських політиків. Крім цього стався серйозний розкол в силових відомствах.

З великою часткою ймовірності, можна припускати, що 2018 рік Україна зустріне без клану Порошенко.

Про це заявляв і сам Саакашвілі, закликавши людей до наступу.

Лідер партії «Рух нових сил» Михайло Саакашвілі закликав протестуючих готуватися до наступу на президента України Петра Порошенка.

Про це він заявив на мітингу в таборі протестувальників, передає кореспондент  «ГОРДОН» .

«Зараз рахунок йде не на дні, а на години. Зараз кожну область зачищають і забирають по одному. Знаєте чому мене не змогли вивезти? Спочатку Ольга лягла під машину, потім заднє скло розбив чоловік з бородою і сбу-шники дуже злякалися », – заявив він.

За словами політика, «людина з бородою» виявився членом кримськотатарського меджлісу. Саакашвілі додав, що також його вивезення завадив чоловік на мерседесі і нардеп від «Самопомочі» Андрій Журжій, які заблокували автомобіль спереду і ззаду.

«Ми повинні навчитися контратакувати. Я оголошують тут нашу сікти, українську сікти. Ми готуватиметься відображати їх атаки … Я пропоную готуватися до масштабного наступу на Порошенко. Зараз цей плацдарм освоїмо до кінця. І запевняю вас, у нас є всі шанси, якщо добре спрацюємо, Новий рік зустріти без нього », – запевнив він.

На думку політика, 5 грудня президенту було завдано «смертельний шкоди».

«Готуємо наймасштабніший марш, як мінімум, як у грудні 2013 року. Давайте все з усіма говорити. Ми збираємо у всіх областях підписи про імпічмент. У нас 150 наметів вже і ще 200 ставлять наші активісти », – підсумував він.

Загрузка...

Грудень 7, 2017