НЕЙМОВІРНО!!! СЕНСАЦІЙНА ЗАЯВА-ЗВЕРНЕННЯ ПАРАСЮКА ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ПРОЗВУЧАЛА ЯК ГРІМ СЕРЕД ЯСНОГО НЕБА

Повернення до України Міхеїла Саакашвілі 10 вересня на кордоні з Польшею можуть супроводжувати організовані владою провокації

Таку думку в інтерв’ю Politeka висловив позафракційний народний депутат Володимир Парасюк.

«Я думаю, що влада планує якісь провокації, але вона теж їх боїться. Бо якщо ті, хто керують країною, покажуть, які вони роблять кроки, щоб нейтралізувати політичних конкурентів, застосовуючи такі жахливі методи, – це неприпустимо», – зазначив нардеп.

На йогу думку, влада вигнали з країни Саакашвілі, щоб позбавитися конкурентів.

«Те, що зробив Порошенко, це просто безглуздя повне. Я ніколи в житті не скажу, що він зробив добре. Тут явно видно політичну конкуренцію, якої він позбувся в такий метод – принаймні, на певний період часу. З іншого боку, тут проявляються узурпаторські риси. Які українці не люблять», – заявив Парасюк.

Крім того, нардеп вважає, що повідомлення про запит Міністерству юстиції і Генпрокуратурі від Грузії щодо екстрадиції Саакашвілі є ще одним попередження Саакашвілі, щоб він не їхав до України.

«Тому що вони дуже бояться того, що буде 10-го числа на кордоні України і Польщі», – зазначив Парасюк.

Нагадаємо, Міністерство юстиції заявило, що отримало від Головного прокуратури Грузії новий запит на екстрадицію колишнього президента Міхеїла Саакашвілі. За словами заступника Міністра юстиції Сергія Пєтухова, його відомство має намір переслати запит і супровідні документи до Генеральної прокуратури України для проведення екстрадиційної перевірки.

Раніше Саакашвілі назвав країни, які могли б надати йому громадянство.

Джерело

 

Загрузка...

Вересень 6, 2017