Співачка Глюкоза порадувала відвертим фотознімком і привітала зі святами

За словами співачки, їй хочеться бачити навколо себе щасливих людей і дивитися тільки вперед.Повідомляє ukr.media

Відома співачка Глюкоза привітала своїх фоловерів з наступаючими святами. Оригінальний фотознімок з’явився в її мікроблозі, доповнений відвертим коментарем. Співачка написала, що рік підходить до кінця і кожен намагається підвести підсумок, але робити це вона не любить, так як підсумок підводиться в кінці життя. Глюкоза зазначила, що минулий рік був по-своєму складний і змусив переосмислити важливість і значимість деяких речей, але вона збереже в пам’яті тільки хороші спогади.

За словами співачки, їй хочеться бачити навколо себе щасливих людей і дивитися тільки вперед. Глюкоза побажала своїм фоловерам радості і виконання бажань, а для цього вкрай необхідні сили і здоров’я. «Нехай любов буде в кожному з нас», — підсумувала своє звернення Глюкоза.

Передплатники позитивно відреагували на публікацію, зазначивши і хороші слова співачки, і фотографію Глюкози на тлі ялинки з золотих куль. Передплатники також привітали зірку з святами в коментарях, доповнюючи їх компліментами щодо краси знаменитості.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!