СЬОГОДНІШНЯ ГУЧНА ЗАЯВА ТИМОШЕНКО Б’Є ВСІ РЕКОРДИ ПЕРЕГЛЯДІВ В МЕРЕЖІ! ВОНА ТАКЕ СКАЗАЛА…

Українське суспільство потребує прийняття принципово нової Конституції України, де інтереси суспільства будуть пріоритетними, а українці матимуть реальні інструменти впливу і контролю за владою. Однак нинішній президент Петро Порошенко не зможе стати ініціатором відповідних змін.

Таку думку висловила вчора лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час вечірнього ефіру на телеканалі «NewsOne».

«На порядку денному стоїть питання прийняття не просто нової Конституції як основи нової України, і не просто питання перезавантаження влади, – а зміна філософії нової Конституції. Якщо нинішня Конституція – це нав’язані правила партійної номенклатури колишнього Радянського Союзу, то нова Конституція повинна стати новим суспільним договором між громадянами України та державою », – сказала вона.

За словами політика, критично важливо поставити владу під справжній громадянський контроль і зняти монополію політичного класу на управління державою.

«Однак сьогодні люди викреслені з процесу управління державою. А нової Конституції слід визначити, яке вони хочуть мати самоврядування, і як правильно включити їх в процес управління країною », – зазначила Тимошенко.

Крім того, за її словами, також необхідно «прибрати двовладдя в країні, де президент і прем’єр – керівники однієї виконавчої структури».

Глава фракції також відзначила, що команда «Батьківщини» напрацювала збалансований проект оновленої Конституції, який вводить принципово нові аспекти, що є важливими для українського суспільства, однак виявляється істотний опір в парламенті щодо прийняття відповідної ініціативи.

«У парламенті правлять клани, і президент є керівником одного з них: їм не потрібно ставити владу під контроль, їм не потрібні незалежні від президента силові структури, незалежна судова гілка влади, яка буде ізольована від влади», – зазначила політик.

Тимошенко також зазначила, що ініціатором і лідером відповідних змін повинен бути президент країни, але «нинішній президент країни Петро Порошенко вже не зможе бути лідером справжніх, демократичних, глибинних змін, які принесуть перетворення в країні».

«Тому після президентських виборів, якщо клани знову не захоплять владу, є шанс, що новий президент об’єднається з громадянським суспільством і зможе реально перезавантажити країну», – завершила парламентарій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин