ТАКОГО ГАНЕБНОГО ВЧИНКУ ЯК СЬОГОДНІ – навіть Янукович не робив: Тимошенко

Юлія Тимошенко заявила сьогодні, що державне підприємство «Український дім» відмовило партії «Батьківщина» в проведенні з’їзду за два дні до заходу в зв’язку з наказом олігарха Порошенко.

Про це вона сказала з парламентської трибуни.

«Вчора ввечері президент Петро Порошенко дав команду просто вигнати« Батьківщину »з« Українського дому », де 15 листопада мав проходити з’їзд партії. Таке рішення мотивували тим, що є більш важливі заходи, які потрібно там проводити », – повідомила Тимошенко.

За її словами, підготовка до цього з’їзду проходила заздалегідь, зокрема було укладено відповідний договір про оренду приміщення та здійснені відповідні платежі.

Тимошенко підкреслила, що подібна ситуація – це не питання з’їзду і не питання окремої партії, «це питання повернення до таких низьких традиціям, що навіть Януковича до них не вдавався».

«Сьогодні країною править новий Янукович, тільки більш витончений, нахабний, хитрий і безпринципний! «Батьківщину» викинули з «Українського дому», щоб не дати провести з’їзд. Так само сьогодні викидають фермерів з їх земель, викидають людей з їх квартир, коли вони не платять непосильні тарифи. Так само сьогодні проти середнього класу порушують кримінальні справи і проводять обшуки, якщо підприємці не йдуть в партію президента. Це страшно! », – зазначила лідер« Батьківщини ».

Партія виступила з окремим зверненням з даного приводу.

«З огляду на той факт, що ДП« Український дім »входить в структуру сумнозвісного Державного управління справами, яке підпорядковується Президенту України, раптова відмова в проведенні з’їзду має політичне підґрунтя», –  отмечаетс я в ньому.

У документі вказується, що «Батьківщина» як найстаріша парламентська політична партія піддавалася репресіям і перешкоджання від всіх режимів, тому вона вміє боротися.

«З’їзд партії все одно відбудеться в середу в Києві, але в іншому місці. А Петру Порошенко, який вирішив боротися з політичними опонентами такими примітивними методами, як відмова в оренді залів, радимо озирнутися на своїх попередників і згадати, чим закінчилося їх правління. », – попереджається в зверненні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин