Термінова новина: Депутати готуються оголосити імпічмент Порошенко! На цей раз все серйозно!

Фракція «Радикальної партії» закликала парламентаріїв зібратися на позачергову сесію Верховної Ради для розгляду законопроектів про скасування депутатської недоторканності і про процедуру імпічменту президента.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав лідер партії Олег Ляшко.

«Фракція ініціює позачергову сесію Верховної Ради для розгляду законопроектів: про скасування депутатської недоторканності, про процедуру імпічменту Президента України, про тимчасові слідчі комісії парламенту. Для проведення позачергової сесії з певним переліком питань треба 150 підписів депутатів. Свої 20 наша команда збере вже сьогодні. Звертаюся до колег з інших фракцій та позафракційних підтримати нашу ініціативу », – написав Ляшко.

Крім того, він зазначив, що це буде найкращий подарунок на 26-річчя Незалежності України.

Не пропустіть важливий матеріал: Влада в паніці! У США загрожують знищити корупцію в Україні. Ось що заявили:

У Києві не на жарт запанікували. Політологи, експерти, аналітики та економісти зі світовим ім’ям почали сурмити у всіх міжнародних і українських ЗМІ про корупцію в Україні.

Варто зазначити, що на цей раз експерти не просто констатують, що Україна перетворилася на саму корумповану країну Європи і одну з найбільш корумпованих у світі. На цей раз через ЗМІ були озвучені конкретні кроки по знищенню барижно-корумпованих кланів в країні і це явно дуже не сподобалося баригам які вже 25 років грабують Україну, перетворивши успішну країну в центрі Європи в папуаські громаду зі злиденним населенням.

Джерело

Загрузка...

Липень 17, 2017


  • Якщо це трапиться, молоді в країні робити буде нічого.
    Тоді треба тікати з України як тільки є така можливість.
    Навряд чи молодь захоче жити під Добкіними і Шухричами.