ТЕРМІНОВО! Поділіться цим з близькими! У безкоштовні продукти підкидають отруту. Люди масово потрапляють в лікарні

Любов до промо-акціях зіграла злий жарт зі студентами Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою: семеро молодих людей опинилися на лікарняних ліжках Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 з сильним отруєнням.

Про інцидент “КП в Україні” розповіли в Національній поліції Києва. За словами прес-служби відомства, біля станції метро “Шулявська” вранці 5 жовтня проводили промо-акцію: роздавали флаєри і пачки майонезу зі смаком сиру.

Близько 13.30 в поліцію надійшла заява про те, що в інфекційне відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 надійшло семеро молодих людей з попереднім діагнозом “кишкова інфекція”. У лікарні повідомили, що під час обстеження студентів був встановлений діагноз: харчова токсикоінфекція.

Хлопці розповіли поліцейським, що близько 9:00 взяли майонез зі смаком сиру, коли йшли до навчального закладу біля станції метро. Ближче до обіду хлопчикам стало погано і їх відвезли в лікарню.

Як розповіли в Головному управлінні Госпродпортебслужби Києва, постраждалі отруїлися сирним майонезом.

За інформацією агентства УНІАН, в ході епідеміологічного розслідування встановлено, що пацієнти під час дегустаційної акції вживали майонез “Олком” 53% “CHEESE STYLE” (сирний стиль) в індивідуальній упаковці по 25 г (дата виробництва 18.08.2017).

З метою встановлення організатора вказаного рекламного заходу і з метою запобігання поширенню інфекційних захворювань серед населення міста направлено листи на Київський маргариновий завод і в Солом’янській РДА з приводу проведення рекламних заходів в Києві. Епідеміологічне розслідування триває.

Розпочато кримінальне провадження.

Джерело

Загрузка...
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!