ТЕРМІНОВО! ПОРОШЕНКО ПАНІЧНО БОЇТЬСЯ ЦІЄЇ ДАТИ, І НЕ ДАРМА, АДЖЕ В ЦЕЙ ДЕНЬ…

Принаймні частина людей на Банковій реально думають про можливість перевороту. Однією з критичних дат називають 14 жовтня …

«Готуємо держпереворот», – жартував цього вівторка Арсен Аваков на моє запитання. Питання аж ніяк не стосувався якихось переворотів.

Йшлося про викрадений авто нардепа БПП Олександра Грановського.

Про це напередодні ввечері розповів в блозі «Української правди» відомий журналіст і публіцист Олексій Братущак.

Через хвилину Аваков вже серйозно сказав:

– … проти Порошенка підривної діяльності не веду, перевороти не готую.

Дивним чином жарти Авакова збігаються з серйозними побоюваннями в команді Петра Порошенка. Принаймні частина людей на Банковій реально думають про можливість перевороту.

Однією з критичних дат називають 14 жовтня.

У суботу в Києві «Національний корпус», «Правий сектор» і ВО «Свобода» будуть відзначати День українського козацтва, День створення УПА та День захисника України.

«Національний корпус» на своїй ФБ-сторінці вже попередив, що «Київ запалає». Навряд чи це буде настільки буквально. Швидше за все, мається на увазі використання на акції смолоскипів і фаєрів.

Але плани організаторів масштабні. Пишуть про «десятках тисяч голосів».

З усією України Нацкорпус безкоштовно звозить «активістів». З Дніпропетровської області будуть везти відразу з 10 міст.

В АП озвучують один з варіантів розвитку подій – захоплення одного адмінбудівлі. Якого – не говорять.

І тут важливо, як буде діяти поліція. Якщо так, як попередні роки, то все буде добре.

А якщо з якихось причин протидії радикальних дій не буде? Ось як під час «прориву» через кордон Саакашвілі.

«Я заборонив і тим, і іншим (прикордонникам і поліцейським) застосовувати зброю і силові дії до учасників масових акцій біля кордону», – заявляв за результатами прориву кордону Аваков.

У Порошенка тоді прямо говорили, що Аваков підставив Порошенко. Може підставити ще раз.

І знову згадують про Коломойського. Нібито він єдиний з олігархів, кому вигідно розхитати ситуацію в країні. Таким чином, вважають у Порошенко, Коломойський або спробує змусити владу домовитися, або змінити владу.

Ціна питання – ПриватБанк.

На питання – «а що ж підконтрольна президенту СБУ? Вона ж може стабілізувати ситуацію ще до початку умовного перевороту »? – відповіді не було.

Наступною критичною датою називають 17 жовтня.

Ну ось такі зараз відносини «коаліціантів» зі «стратегічним сімкою / дев’яткою».

Тут вже не до «російських диверсантів» і «руки Путіна». Хоча б свої «патріоти” не завалили країну …

Як повідомлялося буквально вчора ввечері, олігарх Порошенко, його цинізм, нескінченне кровопролиття на якому він і його повії заробляють, його постійна брехня набридли не лише українцям але і захід.

У зв’язку з чим, ЄС знімає політичні санкції з Росії:

Парламентська асамблея Ради Європи більшістю голосів ухвалила рішення, яке має на меті зняття політичних санкцій з Російської Федерації.

Як пише ЕП, про це свідчать результати голосування за резолюцію, проект якої підготував наступний президент асамблеї Мікеле Ніколетті.

Майже всі поправки, запропоновані українською делегацією, були відхилені. У тому числі в тексті рішення залишилася норма про те, що ПАРЄ і Комітет міністрів (виконавчий орган Ради Європи) повинні «гармонізувати правила участі і представництва країн-членів в обох статутних органах».

«Європейська правда» в статті, опублікованій в середу, пояснила, що за задумом ідеологів цієї норми це повинно заборонити ПАРЄ продовжувати дію обмежень, що накладаються на РФ, без згоди країн-членів. По суті, це ставить під питання схвалення в ПАРЄ будь-яких санкцій проти РФ. З огляду на, що санкції повинні відновлюватися щорічно, обмеження можуть бути зняті вже в січні.

«У перекладі з дипломатичної мови на людський це означає, що всі обмеження, накладені на росіян в ПАРЄ, повинні бути скасовані – тому що в КМРЄ санкцій проти РФ немає», – йдеться в публікації «Битва за гроші і за Росію: в Раді Європи запустили новий сценарій відміни санкцій ».

Примітно, що дану норму підтримала переважна більшість депутатів ПАРЄ, всі запропоновані Україною поправки провалилися, причому голоси розділилися в пропорції 60 на 30. Українські депутати голосували за скасування даних норм (крім Юлії Льовочкіної, яка підтримала їх)

Конкретний механізм реалізації нових положень може бути розроблений керівними органами ПАРЄ в найближчі місяці.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко виступив на пленарному засіданні ПАРЄ в Страсбурзі і відповів на питання євродепутатів.

«Вести» зібрали головні тези з його виступу. Він закликав ПАРЄ подвоїти зусилля щодо захисту прав людини в Криму.

«Тільки пильну увагу до цих регіонів (Криму і Донбасу. – Авт.) Зможе послабити переслідування», – підкреслив він.

Джерело

Загрузка...

Жовтень 12, 2017