ТРИМАЙТЕСЯ МІЦНІШЕ! У Гройсмана приготували для вас неприємний сюрприз

Українці, які працевлаштовані неофіційно і не платять внески до Пенсійного фонду, в результаті пенсійної реформи будуть отримувати матеріальну допомогу з держбюджету замість пенсії, передає Корупція.Інфо

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

“Кожна людина, яка чесно платила внески до Пенсійного фонду, платила їх практично двічі. Спочатку – у вигляді єдиного соціального внеску, другий раз – коли державний бюджет із сплачених податків забирав частину, яка повинна була йти на освіту, культуру, медицину, оборону, інфраструктуру, і знову спрямовував до Пенсійного фонду. тобто кожен платив за себе, і за того хлопця. А що ж це за хлопець такий дивний? А цей дивний хлопець – це той, хто працює в тіні “, – заявив Рева на брифінгу 12 жовтня.

Напередодні міністр в ефірі одного з телеканалів повідомив, що “якщо хтось не платив, він не буде мати права на пенсійне забезпечення”.

“У такому випадку людям, які мають менше 15 років страхового стажу, відповідно до закону, виплачується державна допомога. Це допомога особі, яка не має права на пенсію”, – пояснив глава Мінсоцполітики.

Соціальна допомога буде виплачуватися з 65 років в розмірі одного прожиткового мінімуму, встановленого Верховною Радою. Кошти будуть виплачувати не за рахунок Пенсійного фонду, а з держбюджету.

За інформацією міністра, до проведення пенсійної реформи в Україні налічувалося близько 100 тис. громадян, які вчасно не забезпечили собі пенсію.

Загрузка...

Листопад 15, 2017