ФАНАТИ ШОКОВАНІ ПОВЕДІНКОЮ ЗІРКИ! ЧЕРЕЗ СВОЇ ВИТІВКИ ГРОСУ ЛЕДЬ НЕ ПОТРАПИЛА ДО В’ЯЗНИЦІ!

Епатажна українська співачка Аліна Гросу представила новий відеокліп на пісню “Вспоминать”.

Режисером ролика виступив Павло Кільдау, який крім кліпів, знімає також fashion-фільми і повнометражні картини, пише Clutch.

Зйомки проходили у Лос-Анджелесі. За сюжетом Аліна та її подруги влаштували в приватному будинку дівич-вечір під палючим сонцем біля порожнього басейну.

“Перш за все, мені хотілося зробити відео з якоюсь родзинкою, тому що Лос-Анджелес – це, мабуть, найпопулярніша локація в усьому світі. Я хотів показати це місто трохи з іншого боку, щоб не виникало помилкового відчуття заїждженості у глядача. Також не менш важливим було показати Аліну такою, якою ще її ніхто не бачив”, – розповів режисер.

Під час зйомок Гросу та її команда так розбушувалися, що потривожили сусідів. Ті церемонитися не стали, а одразу викликали поліцію.

Аліна відбулася лише суворим попередженням, після чого довелося перенести зйомки на наступний день.

“Пригоди – це завжди те, що залишається в пам’яті. Нас практично вже забрали в поліцію, щоб помістити в “каталажку” до з’ясування обставин. Але все обійшлося, нам було весело. Ми нітрохи не засмутилися, шкода, що не можна це було зняти, було б цікаве продовження кліпу “Вспоминать”, – написала співачка в описі до ролику на своєму YouTube-каналі.

Шанувальники похвалили Аліну й відзначили, що вона рухається у правильному напрямку. Однак відео за добу набрало всього 289 тисяч переглядів – набагато менше, ніж її попередня провокаційна робота “Хочу я баса”.

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!