Шок! Відкрито головного передвісника швидкої смерті

Вчені Ексетерського університету (Великобританія) з’ясували, що у літніх людей за кілька років до смерті починає падати артеріальний тиск.

Експерти проаналізували електронні медичні записи 46 тисяч британців, які померли у віці 60 років і старше.Варто зазначити, що у вибірку увійшли як здорові люди, так і ті, хто страждав на серцево-судинні і страждають нейродегенеративними захворюваннями.

Щодо різке падіння артеріального тиску в середньому за 14 років до смерті спостерігалося у пацієнтів з деменцією, серцевою недостатністю, спочатку високим кров’яним тиском і втратою ваги. Також зниження тиску було помічено у здорових людей. Це спростовує гіпотезу, згідно з якою зниження артеріального тиску може бути пов’язано з лікуванням гіпертонії.

Вчені планують продовжити дослідження, щоб з’ясувати причину старечої гіпотонії. Вони впевнені, що це допоможе розробити рекомендації літнім людям про зниження ризику смерті.

Раніше ми повідомляли про те, що дослідники Каліфорнійського університету в Берклі розробили нову технологію навчання роботів, яка дозволяє їм уявити собі наслідки своїх дій. Завдяки цьому, машини можуть зрозуміти, яким чином взаємодіяти з об’єктами, які їм раніше ніколи не зустрічалися.

Джерело

Загрузка...

Грудень 5, 2017