Що вас чекає наступні сім днів? Гороскоп на тиждень з 24 по 30 квітня!

Не виключено і вдале відновлення старих дружніх відносин або занедбаних проектів, є шанс спробувати здобути перемогу там, де ви колись зазнали поразки. У цей час підвищується активність, але також і травматизм. Отримати травми в цей період найімовірніше при переміщеннях, можливі удари, розтягнення, вивихи. Перша половина тижня не підходить для будь-яких практичних справ і вирішення матеріальних питань. У другій половині можливі перешкоди, відстрочки, нестача коштів повідомляє Бджола

Овен

Варто ґрунтовно психологічно підготуватися до майбутніх змін в особистому житті, щоб яскраві враження не порушили емоційний стан і потім не привели до нудьги і депресії. В середині тижня будьте обережні в дорозі, можливі удари, розтягнення. Якщо у вас є якісь таланти, ви можете привернути до себе увагу не стільки шанувальників і покровителів, скільки заздрісників. Все треба робити дуже обережно.

Телець

Тельцям корисно буде усамітнення і відчуженість від навколишнього світу. Постарайтеся переглянути всі свої погляди та переконання і по-іншому подивитися на існуючі проблеми у відносинах зі своєю другою половинкою. Перша половина тижня хороша для фізичних практик, підвищення витривалості. З 27 по 30 квітня треба уникати алкоголю. Кінець тижня може принести фінансові проблеми, виникне ризик матеріальних втрат.

Близнюки

Ваша товариськість і бажання бути у всіх на виду подарує вам шанс цікавої і доленосної зустрічі. При нестачі важливих для організму речовин енергія швидко виснажується, підвищується схильність до захворювань. Увесь тиждень добрий для занять спортом. Але 27 квітня підвищується ризик травм. У перші дні тижня можливі збитки через непрактичність. В середині і в кінці квітня труднощі у підприємницькій діяльності, ділових переговорах.

Рак

Кращий час реалізувати свої амбіції, показати всім, на що ви здатні, головне, першим проявити ініціативу. Корисні профілактичні заходи: дієта, масаж, дотримання техніки безпеки. Увесь тиждень сприятливий для відновлення старих проектів, виправлення помилок.

Лев

Леви не побачать якихось значних змін в особистому житті та емоційній сфері. Спокійні і рівні відносини в родині будуть зберігатися протягом усього тижня. Проте весь період може бути позитивним для вас, він дуже хороший для загартування тіла і духу, зміцнення здоров’я та підвищення енергетики. У цей період можна з користю вирішити питання, пов’язані зі спадщиною, боргами, страховками. Проблеми можуть бути, якщо ваша професія пов’язана з далекими поїздками, контактами з іншими країнами і містами. Останній день тижня несе великий ризик матеріальних втрат.

Діва

Щоб уникнути розчарувань і не впасти в депресію, настійно рекомендуємо зайнятися духовними практиками, які врівноважують психіку і допомагають позбавитися від різких перепадів настрою. Крім того, ймовірно порушення сну, тривожні, неспокійні сновидіння, кошмари. В останні дні тижня шкоду здоров’ю несуть стреси, зміни погоди і поспіх. Проблеми та перешкоди можуть виникати в справах, що стосуються страховок, спадщини, вкладів, кредитів або аліментів. Але якщо це старі, не вирішені колись проблеми, ви можете спробувати їх вирішити.

Терези

Відносини зараз дуже легко зіпсувати. Будьте терплячі по відношенню до родичів, щоб уникнути непотрібних суперечок. Бережіть вуха, шию, оскільки зараз велика ймовірність захворіти на ангіну. У цей час потрібно дотримуватися балансу між розумовими і фізичними навантаженнями і спокійним відпочинком. Велике значення має харчування, особливо якщо є проблеми з травною системою. Невдалий вибір або неправильна оцінка людей може привести до великого програшу в справах і матеріальній сфері.

Скорпіон

Робота в цей період обіцяє бути вигідною; правда, велика кількість суєти, стрес і занепокоєння можуть зіпсувати вам нерви і привести до поганого самопочуття. Зміцнюйте імунітет, зараз великий ризик захворіти. Тривала перевтома може призвести до появи хронічних захворювань. Можливі проблеми через нехтування правилами гігієни або нездорове харчування.

Стрілець

Стрільці, які мріють опинитися в центрі уваги, зараз мають можливість заявити про себе. Якщо ваша діяльність пов’язана зі сценою, публічними видами діяльності, то цей тиждень може принести вам симпатії публіки. Останні дні тижня є найбільш травмонебезпечними. Корисні розумні фізичні навантаження, енергетичні способи лікування і зміцнення організму. Всі питання, що стосуються бізнесу або сімейного бюджету, вкладення особистих коштів, намагайтеся вирішувати звичними, традиційними способами. Менше креативу, більше старанності в роботі, і все буде нормально.

Козеріг

Цей період може бути затьмарений домашніми проблемами і конфліктами з родичами. Намагайтеся проявляти терпіння. Свіже повітря, навпаки, для вас дуже корисне, добре, якщо вам вдасться знайти місця, де можна дозволити собі дихати на повні груди без страху за своє здоров’я. В кінці тижня уникайте ударів і падінь. Не варто купувати меблі та інші речі для дому, а також робити косметичний ремонт. Ваші смаки можуть помінятися.

Водолій

Не варто надавати великого значення новим знайомствам, вони не обіцяють бути серйозними і тривалими. Краще зосередьтеся на розвитку своїх творчих здібностей, в подальшому вони принесуть вам емоційну рівновагу. Трата енергії в основному відбувається вдома, травми теж найімовірніші під час виконання домашньої роботи. Цей період може принести гарний прибуток тим Водоліям, чия діяльність пов’язана з фінансами, продажами. Не виключена вигода і від інших людей. У цей час важливо зберігати розсудливість і ретельно перевіряти інформацію, щоб не допустити обману або неприємних помилок.

Риби

У громадській та інтелектуальній сфері зараз гранично важливо бути розсудливим, оскільки є ймовірність втрати душевної рівноваги, розриву старих дружніх зв’язків. Уразливі гомілки і ступні, можливі спазми і судоми пальців, підвищена чутливість до вогкості і промокання ніг. Крім того, можливі головні болі, скачки тиску, хвороби шкіри обличчя, роздратування, алергії від косметики, хвороби нирок. Ймовірно, в минулому у вас залишилися нереалізовані ідеї або відповідні партнери, з якими щось не склалося тоді. Ви можете виправити ситуацію.

Загрузка...

Квітень 24, 2017