Як лікар Комаровський радить збивати температуру у дитини

Як доктор Комаровський радить знижувати температуру у дитини?

Як стверджує доктор Комаровський, температура у дитини може підвищуватися з дуже різних причин. Для кожної мами простудне захворювання її малюка стає великою проблемою, особливо якщо у нього ще й підвищується температура. У багатьох батьків починається паніка, якщо діти в сім’ї хворіють часто. До дітей, які часто хворіють на застуду, можна віднести тих, у кого вона повторюється:

Діти у віці до 1 року — не менше 4 разів на рік.
До 3-х років — не менше 6 разів на рік.

До 5-ти років — щонайменше 5 разів.
Понад 5 років — більше 4-х разів у рік.

Всі батьки намагаються всіляко зміцнити імунітет свого малюка. Але все одно відбуваються такі випадки, коли дитина починає хвoріти. І якщо хвороби виникають часто, то для початку необхідно переглянути предмети, які оточують малюка (іграшки, взуття, одяг, продукти харчування, переглянути режим дня.

Часто таке відбувається, коли дитина починає ходити в садок. Це трапляється із-за того, що в його організм потрапляють нові бактерії, до них організм дитини починає звикати поступово. Але бувають такі випадки, коли дитина тільки вийшла у садок після хворoби і потім знову захворiла. Це означає, що в саду не дотримуються простих санітарно-гігієнічних норм.

Способи зниження температури тіла

Доктор Комаровський виділяє два способи знизити температуру тіла у дитини: за допомогою ліків і без них. Під час незначної температури тіла батьки сміливо можуть давати дитині парацетамол та ібупрофен. Але якщо температура придбала піковий стан, то можна ставити свічки, особливо такий варіант лікування підходить перед нічним сном.

Збиваємо температуру дитині без допомоги ліків, таку дію можна здійснити, якщо дотримуватися простих правил, а саме:

Необхідно забезпечити такі умови для організму, які б сприятливо впливали на втрату тепла. Для цього в першу чергу необхідно забезпечити хворому такі умови, при яких він буде рясно потіти. І не варто забувати про те, щоб вдихуване повітря було максимально теплим.

Постарайтеся давати рясне пиття. Повітря в приміщенні повинно бути в межах 16-18 градусів тепла.

Якщо перераховані вище заходи були виконані, то організм сам переборе цей стан.

У жодному випадку батьки не повинні збивати температуру за допомогою холодного простирадла та охолоджуючих грілок.

При прояві температури дитину не можна нічим розтирати.

Питво, яке ви даєте дитині, повинно дорівнювати температурі тіла хворого.

Якщо ці заходи не дають результату, то тоді необхідно переходити до прийому лікарських препаратів.

Зниження температури за допомогою ліків

Знижуємо температуру тіла у дитини за допомогою лікарських засобів, а саме:

Спочатку дайте дитині звичайний парацетамол, якщо температура не знижується, то можна додатково дати ібупрофен. Ці два препарати сумісні між собою.

Пам’ятайте, що інтервал між прийомом медичних препаратів повинен становити 4 години. Мінімальний інтервал між парацетамолом та ібупрофеном становить 40 хвилин.

Ці два види медичних препаратів не можна застосовувати частіше 4-х разів на добу.

Організм кожної дитини індивідуальний, тому температуру кожна дитина переносить по-різному. Бувають діти, які і при 38 градусах скачуть і скачуть, а є такі, що підвищення температури переносять важко. Таким дітям потрібно давати жаропонижуючі ліки.

Якщо у малюка із-за температури важке дихання, негайно дайте жаропонижуючі ліки.

Діти, які страждають розладами нервової системи, повинні отримувати негайне медикаментозне лікування.

«Є малюки, які спокійно продовжують гратися при 39 градусах, але буває лише 37,5, а він уже мало не непритомніє», – розказує лікар Комаровський у своїй книжці «Здоров’я дитини». – Тому не може бути універсальних рекомендацій щодо того, доки треба чекати та після яких цифр на шкалі градусника починати рятувати».

Прогулянки під час температури можливі, якщо на вулиці не холодно і не вогко.

Джерело.

Загрузка...
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!